Tijdens de nieuwjaarsreceptie in “De Brink” won Ineke van Dooren de Bennekom Quiz 2025.
Morgen meer nieuws over de nieuwjaarsreceptie
Jet van den Broek Wisseltrofee
“Jenneke (Jet) van den Broek – van Amerongen overleed op 30 november 2018. Zij was de laatste jaren van haar leven de enige persoon die al vanaf de oprichting in 1946 lid was van onze vereniging. Jet van den Broek volgde het wel en wee van de HVOB nauwgezet, met De Kostersteen als leidraad. Regelmatig had ze aanvullingen op de verhalen van vroeger. Ook het verleden van haar eigen Boekelo, de boerderij die zo nauw verbonden is met de geschiedenis van de HVOB, hield haar altijd bezig”; aldus Kees Heitink in het in memoriam dat verscheen in De Kostersteen nummer 147.
Even scrollen naar pagina 14
Kostersteen nr 147 april 2019
In 2014 hield de historische vereniging Oud-Bennekom haar eerste nieuwjaarsreceptie. Het was toenmalig penningmeester Martin van den Brink die het hele concept uitgedacht en georganiseerd had. Het werd een succes en kreeg een vervolg! Uiteraard konden ook deze recepties 2021 en 2022 niet fysiek doorgaan vanwege Corona maar in 2023 was het weer tijd om begin januari elkaar te ontmoeten.
De Bennekom Quiz is, dankzij Ank Koster, het feestelijk hoogtepunt van de avond zeker sinds 2015 de “Jet van den Broek trofee” te winnen valt.
Een aantal prijswinaars winnaars van de afgelopen jaren op de foto: Arend Verhoeff (2015), Hanske Gijsbertsen (2016), Dianne van Kampen (2017 & 2019), Martin van den Brink (2018), Christina Kempees (2018 & 2020). Na de Corona-jaren waren het in 2023 Marijke de Vos en Dolf van Kampen die de quiz als winaar afsloten en de beker mee mochten nemen naar huis. In 2024 was het Margreet Slootmans die de beker won.
Op het informatiebord over Boekelo wordt ook melding gemaakt van de trofee. Ga het eens bekijken in de Achterstraat.